O nas

Zdrowie mamy tylko jedno!

Maseczki ochronne

Możliwości używania naszych maseczek są praktycznie nieograniczone. Zgodność z restrykcyjnymi normami oraz precyzja podczas produkcji pozwala w znacznym stopniu zminimalizować ryzyko przedostania się do naszego układu oddechowego substancji szkodliwych oraz brudu. Maseczki medivon nadają się do wszelkiego typu prac specjalistycznych oraz bezpośredniej ochrony osobistej w czasach zwiększonej zachorowalności

Masażery domowe

Szeroka gama masażerów w postaci kołnierzy, mat, poduszek, stoi otworem. Dzięki regularnym masażom pozbędziesz się napięcia mięśni, bólu szyi i kręgosłupa, a także poprawisz sobie nastrój i zredukujesz stres. Masaże wpływają również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej (w tym także na rozbijanie cellulitu). Posiadanie masażera w domu przynosi więc bardzo dużo korzyści!

01

Kim jesteśmy?

Medi Partner to Twój partner w codziennej trosce o zdrowie: w profilaktyce i w czasie choroby. Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, niezastąpionego w łagodzeniu dolegliwości fizycznych i w walce o powrót do zdrowia.

02

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie certyfikowane produkty, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz to, co skuteczne i bezpieczne. Wspieramy również rodzimych producentów wierząc, że to, co polskie, doskonale broni się jakością. Dlatego nasz asortyment to produkty polskich firm.

03

Jaki jest nasz cel?

Dbanie o zdrowie nie musi być skomplikowane ani drogie. W ofercie Medi Partner znajdziesz wszystko, co pomoże Ci chronić zdrowie na wiele sposobów – środki ochrony osobistej, sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, a także dary natury, które wspomogą organizm od środka.